W 1920 roku cud się wydarzył, bo ludzie stanęli do walki. Uwierzyli, że można wygrać.


 

Żmijowe plemię, za rewolucji, opanowało Rosję. Próba opanowania Polski im się nie powiodła. Naród się zjednoczył w obliczu zagrożenia. Nie czekał na cud ale zaczął intensywnie działać. Dzisiaj sytuacja nasza jest dużo trudniejsza, bo działania żmijowego plemienia są mniej oczywiste. To skutki medialnej propagandy. Wielu nie zdaje sobie sprawy z prawdziwych zagrożeń, no a ci, którzy sobie zdają sprawę z tych zagrożeń, to nie mają żadnej recepty, jak takim zagrożeniom przeciwdziałać. Ja jestem prorokiem. Ja mam plan. Pierwsza rzecz, cud, to ingerencja Boga. No to trzeba zwrócić się do Boga aby nam pomógł w tej walce ze żmijowym plemieniem. No, ale żeby Bóg nam pomógł, to najpierw musimy zacząć poważnie traktować to, co powiedział Bóg, a co zostało zapisane w Ewangeliach. Musimy obnażyć  i wyeliminować wszystkie kłamstwa, które się znalazły w „Piśmie”.

No bo „Pismo” zostało zainfekowane jadem żmijowego plemienia. Bóg nikogo nie posłał, żeby miał prawo zmieniać to, co Bóg powiedział. Jeśli chcemy żeby Jezus był naszym królem, to musimy słuchać tego, co do nas mówi.

J 6

53 Rzekł do nich Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. 54 Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. 55 Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. 56 Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim. 57 Jak Mnie posłał żyjący Ojciec, a Ja żyję przez9 Ojca, tak i ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie. 58 To jest chleb, który z nieba zstąpił - nie jest on taki jak ten, który jedli wasi przodkowie, a poumierali. Kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki». 59 To powiedział ucząc w synagodze w Kafarnaum.

 

A więc żeby mieć w sobie Życie i słyszeć to, co Bóg do nas mówi, to trzeba spożywać Jego Ciało i Krew. To daje Komunia pod dwiema postaciami. Tutaj jest pierwsze i najpoważniejsze kłamstwo żmijowego plemienia. Komunia w KRK została pozbawiona udziału we Krwi Jezusa. To skutkuje tym, że nie mamy w sobie Życia. To przekręt żmijowego plemienia, aby mogli wchodzić pomiędzy nas i udawać chrześcijan. Weszli pomiędzy nas, jak judasze i chcą z nas zrobić niewolników. Myślę, że KRK nie da się zreformować, bo cała wierchuszka jest ze żmijowego plemienia. Ich narracja jest taka, że bóg dał im władzę, że mogą związywać niebo swoimi decyzjami i zmieniać to, co powiedział Bóg. Pisałem już, że Łukasz i Paweł z Tarsu byli oszustami i na ich pokrętnych naukach oparta jest ich władza. Według nauki Jezusa, wszyscy mieli być braćmi, a przywódcy mieli być sługami społeczności równych sobie. Takich społeczności w Kościołach nie ma, bo te Kościoły zostały zbudowane na kłamstwie. Więc w obecnej sytuacji musimy wrócić do nauki Jezusa, a według jego nauki wszyscy jesteśmy kapłanami i każdy z nas może Łamać Chleb. Mamy realizować Komunię pod dwiema postaciami, bo tak to ustalił Jezus. Wiec apeluję do wszystkich, którzy wierzą w Jezusa żeby zaczęli to robić. Zawiązujcie swoje własne społeczności uczniów Jezusa z ludźmi, do których macie zaufanie. Od judaszy, którzy by chcieli wchodzić pomiędzy nas, oczyści nas Bóg, tak jak oczyścił grono Apostołów od zdrajcy Judasza. Chcecie doświadczyć cudu, to uwierzcie Bogu, że tego goliata da się pokonać. Zacznijcie robić dokładnie to, co powiedział Bóg. Wasi przywódcy są kłamcami. PRAWDĄ JEST BÓG.

Jeśli bronicie kłamstwa, to policzą was z kłamcami.

Ja osobiście w ten kolejny cud nad Wisłą wierzę. Ojcem kłamstwa jest szatan. Jego potomstwo jest obrońcą kłamstw. To z kłamstwem musimy wygrać.